DEĞERLERİMİZ
 
Girişimci ve yenilikçi yapımız,
İlkeli oluşumuz,
Disiplinli çalışmamız,
Efektif iş gücü anlayışımız,
Etik duruşumuz
 

 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kurucu ortaklarımızın bilgi birikimi ve tecrübeleri ile hayata geçirdiğimiz firmamız, sürekli gelişim gösteren dünyamızdaki teknik yenilikleri, en ekonomik ve uygulanabilir şekilde, üreticiden bağımsız çözümlerle, müşterilerinin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak sunmayı amaç edinmiştir.
 
 
 
 
energonet
 
ENERGONET, ortaklarının yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimleri ışığında elektrik-mekanik taahhüt ve bilişim teknolojileri sektörlerinde faaliyet göstermek amacıyla hayata geçirilmiştir.

Firmamız Elektrik-Mekanik taahhüt alanında, yüklendiği işlerde proje hazırlama safhasından, işletme ve bakım safhasına kadar her türlü hizmeti kapsayacak şekilde  çalışmaktadır.

ENERGONET yurt içinde ve yurt dışında her türlü bina; müstakil konut, toplu konut, yüksek standart ve teknoloji gerektiren kultur ve sanat merkezlerinde, sportif tesislerde, otel  ve hastanelerde, alışveriş merkezleri ve idari binalarda her türlü endüstriyel yapı ve fabrikalarda, su arıtma tesislerinde, pompa istasyonlarında, her türlü havaalanı yapılarında, enerji üretim santrallarında, tatil köylerinde gerekli olan Elektrik-Mekanik Sistemler için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en uygun çözümlerle sunmaktadır.

Teknik donanım ve teknolojiyi kullanmaktaki becerimizi azmimizle birleştirerek Elektrik-Mekanik taahhut ve Bilisim teknolojileri alanlarında güçlü bir uygulama ve yönetim şirketi olmayi hedeflemekteyiz. Ekip tipi yönetim sistemimiz ve profesyonel bakış açımızı birlikte çalıştığımız her kurum ve kişiyle paylaşmanın en büyük gücümüz ve referansımız olduğuna inanmaktayız.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Kurucu ortaklarımızın bilgi birikimi ve tecrübeleri ile hayata geçirdiğimiz firmamız, sürekli gelişim gösteren dünyamızdaki teknik yenilikleri, en ekonomik ve uygulanabilir şekilde, üreticiden bağımsız çözümlerle, müşterilerinin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak sunmayı amaç edinmiştir.
   
 • Firmamız başarının temelinde çalışanların olduğu temel gercegi ile; etkin yönetim, iletişim ve eğitim olanakları ile memnuniyetlerini sağlamayı ilke edinmistir.

 

HEDEFİMİZ - DEĞERLERİMİZ
 
Vizyonumuz;

Kaliteden ödün vermeden ileri teknolojiyi mühendislik görgü ve bilgisiyle harmanlayıp, çevreye ve insanlığa saygılı bir şekilde, müşterilerimizin taleplerini beklentilerinin üzerinde bir yapı ile karşılamak.

Misyonumuz;

Ulusal ve Uluslararası alanda; güvenilirlik, ileri teknoloji ve mühendislik anlayışımızla katma değer sağlayan, sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almak.

Değerlerimiz;

 • Girişimci ve yenilikçi yapımız,
 • İlkeli oluşumuz
 • Disiplinli çalışmamız,
 • Efektif iş gücü anlayışımız,
 • Etik duruşumuz.
   
 
Copyright © 2011 ENERGONET İnş. Pro. Gel. ve Bil. Tek. San. Tic. Ltd. Şti.
 

 ANA SAYFA     ENERGONET      HİZMETLERİMİZ      TEKNİK DÖKÜMAN      İNSAN KAYNAKLARI      İLETİŞİM
Web Tasarım | Domain & Hosting | Katalog Tasarm | 0 216 630 02 02